logo złoty klucz

ZAJAZD ZŁOTY KLUCZ

Lublin Trojaczkowice 33

tel.: 515 701 419 ; tel.: 502 517 312


pokoje goscinne

Tanie pokoje gościnne w Zajeździe Złoty Klucz Lublin

Złoty Klucz posiada w swojej ofercie pokoje gościnne w różnych standardach.
Gościom oczekującym standardu biznesowego polecamy pokoje biznesowe. Jest w nich stały dostęp do Internetu, faxu, TV, bussines roomu przeznaczonego do spotkań i wszelkich niezbędnych multimediów.

Jeżeli szukasz pokoju do zatrzymania się na tani i przytulny nocleg koniecznie sprawdź ofertę Złotego Klucza. Gwarantujemy miłą atmosferę, spokój i restaurację z daniami z różnych stron świata.

Nasz zajazd i pokoje gościnne znajdują się przy trasie: Lublin - Kraśnik - Rzeszów, świetna lokalizacja, zaledwie 15 minut od centrum.
linia

Pokoje gościnne, Wnętrza biznesowe Lublin Zajazd Złoty Klucz

Złoty Klucz to także świetne miejsce do przeprowadzenia konferencji i spotkań biznesowych. Profesjonalne i dobrze wyposażone wnętrza znakomicie nadają się do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji czy imprez firmowych.

Nasza sala konferencyjno - balowa może pomieścić aż 130 osób, jest w pełni klimatyzowana, wyposażona w sprzęt audiowizualny, TV oraz bezprzewodowy Internet. Warto pamiętać, że przy przeprowadzaniu konferencji czy spotkań biznesowych dobre wyposażenie to więcej niż połowa sukcesu.

pokoje goscinne

linia

pokoje goscinne

Cennik:
pokój 1 osobowy - 100
pokój 2 osobowy - 150
apartament - 180
dostawka - 40

Sprawdź cennik pokoi do wynajęcia. Ceny uzależnione są od rodzaju pokoju oraz terminu, w jakim chcesz dokonać rezerwacji.

Zapraszamy do wynajęcia tanich pokoi gościnnych. Zadzwoń i sprawdź czy pokój i termin, które Cię interesują są dostępne.

Atrakcyjne rabaty w restauracji dla Gości hotelowych!

Zapraszamy do Zajazdu Złoty Klucz

* * *

linia stopka

Sala weselna | Restauracja | Pokoje gościnne | Galeria | Kontakt

Copyright Zajazd Złoty Klucz Grzegorz Krychowski

LSI Lublin